E-kniha o šestonedelí "V hniezde"

Veľká pozornosť sa venuje pôrodu a príprave na neho. Avšak akosi zabúdame na to, že pôrodom sa vlastne všetko iba začína. Aj naše telo potrebuje po pôrode starostlivosť, naša duša o to viac. E-book plný kvalitných informácií o tom, čo všetko Vás čaká v šestonedelí, rád a typov ako sa na neho čo najlepšie pripraviť a prežiť ho tak, aby sa zregenerovalo nielen telo, ale aj myseľ. Pomôže Vám zmeniť pohľad na prvé mesiace po pôrode, na Vaše bábätko a jeho potreby. Určený nielen pre prvorodičky, ale aj mamičky, ktoré si konečne svoje šestonedelie chcú prežiť bez stresu a bojovania s bábätkom. Nájdete v ňom list od bábätka, list ockovi, list bábätku. "Aby bolo šestonedelie len o nás...." cez 80 strán Po vytvorení objednávky vám príde na mail zálohová faktúra s pokladmi k platbe ♡ ebook obdržíte následne mailom.

21,00 €

Prvá čiapočka

Dostupné vo farbe unisex, ružovej a modrej. Prípadne s logom alebo bez neho. Čiapočka je vo variatách - letná a celoročná. Do poznámky uveďte zvolené parametre.

5,00 €

Šatka na rebozo masáž

Táto šatka síce nie je pravá rebozo, ale na účel masáže pred a pri pôrode je stvorená a šitá.  Je z ľanu, ale s prímesou viskózy, takže je silná a pritom príjemná zároveň. Šatky sa používajú pred pôrodom na uvoľnenie tela, podporu bruška pri diastáze, pri pôrode v medzikontrakčnom období, ako aj po pôrode pri diastáze alebo na zachovanie tepla. Masáž môže robiť pôrodná asistentka či dula, ale aj sprievod k pôrodu - teda po inštruktáži partner. Môže sa použiť na ovinutie okolo tehotenského bruška, ako podporu pri diastáze alebo uvoľnenie krížovej oblasti. Rebozo otvorená masáž je ideálna pre tehotné ženy. Vďaka pohybom šatky (reboza), jeho kolísaním a strečingu sa uvoľňuje napätie v celom tele, vo väzoch maternice a panvy. Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele. Hojdavé pohyby pôsobia priaznivo aj na bábätko. Masáž pomocou reboza dokáže prirodzene a veľmi jemne uvoľňovať a tonizovať svaly, väzy a fascie v celom tele. Prináša žene kľud a uvoľnenie, u masáže sa vyplavujú hormóny šťastia. Rebozo ženu otvára energeticky, harmonizuje jej svaly a celé telo, stimuluje jej krvný obeh. Masáž udržuje dieťa v správnej pozícii. Napomáha pri opuchoch, bolestiach hlavy, migréne a uvoľňuje panvu. Pomáha tehotnej žene napojiť sa na jednu vlnu so svojím dieťatkom. Čo je to rebozo? Tradičná mexická šatka, ktorú už stáročia používajú ženy v Mexiku a Južnej Amerike. Rebozo má širokú škálu využitia. Slúži na podporu bruška počas tehotenstva, používa sa pri relaxačných technikách, pri cvičení, ale aj počas komplikovanejšieho pôrodu. Dnes Rebozo používajú pôrodné asistentky a duly nielen v Amerike, ale po celom svete. Rozmer: 3,3 m x 68 cm Farba skladom: bledomodrá

30,00 €

Šatka na šestonedelie - popôrodný pás - úväz Bengkung

Tento spôsob viazania bruška po pôrode pochádza z Malajzie. Je to popôrodný pás, ktorý sa prispôsobí každej postave - teda nie ako je to u komerčných produktoch. Podporí telo práve tam, kde potrebuje. Taktiež napomáha pri bolestivom zavinovaní maternice po pôrode. Používa sa minimálne dní po pôrode, ale taktiež ako prevencia či terapia diastázy (rozostupu brušných svalov). Pomôže Vám zabezpečiť pekné bruško už skoro po pôrode a navyše je komfortnejší ako bežne dostupné popôrodné bandáže a pásy. Predchádza problémom s panvovým dnom, a taktiež podporuje telo pri nosení bábätka v šatke alebo nosiči. Pôsobí ako prevencia od bolestí chrbtice a upravuje prirodzené držanie tela.  Momentálne dostupné v bledomodrej farbe . V prípade záujmu o iné farby - sa čaká na vyhotovenie cca 2 až 3 týždne. ručná práca - výroba látka - ľan vyrobené na Slovensku. Dĺžka: 12 metrov a 13 metrov (do poznámky uveďte o ktorý máte záujem Šírka: 20 cm S kúpou bengkung šatky obdržíte aj video návod na správne viazanie. Video je k dispozícii nižšie.

25,00 €