"Bližšie k tebe"

Príprava na šestonedelie a starostlivosť o bábätko 1 x 2,5 hod. prednáška + e-book Kde: online/osobne Šestonedelie je jedným z najťažších období v živote ženy a aj dieťatka. Všetko sa spolu učíte, vžívate sa ako rodina a snažíte sa obaja zrehabilitovať po pôrode. Povieme si, ako sa na neho čo najlepšie pripraviť, čo si nachystať už dopredu na doma. Prejdeme si základnú starostlivosť o seba - hygienu, ošetrovanie poranení, najčastejšie problémy, ktoré môžu nastať a ako ich čo najúčinnejšie riešiť. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať.

70,00 €

"Mliečna dráha" - príprava na dojčenie PND

Príprava na dojčenie po neúspešnom predchádzajúcom dojčení - individuálne, 1x 1,5 hod. prednáška + e-book + videá  Kde: skype / osobne Kedy: vopred dohodnutý termín Predchádzajúce dojčenie vo Vás zanechalo veľa nezodpovedaných otázok, nedoliečených rán?  Preto ste natrafili celkom správne na tento kurz. Možno spolu nenájdeme presné odpovede, prečo to tak bolo. Ale posnažím sa Vám priblížiť, ako sa na to ďalšie dojčenie čo najlepšie pripraviť, prípadne ako teraz čo najlepšie riešiť situácie, ak by sa opakovali.. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

45,00 €

"Intuitívny pôrod a materstvo" - komplexná príprava na pôrod a materstvo

Individuálny kurz 3 x 2 hod. prednáška + e-book + videá Kde: skype/whatsapp Termín: po individuálnej dohode 3 x 2hod. stretnutia (obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne) Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve, a povieme si kedy je čas ísť do pôrodnice. Ďalej sa budeme venovať edukácii o príjme na pôrodnú sálu, povieme si základy prenatálnej komunikácie s bábätkom, úľavové polohy pri pôrode, rebozo masáž šatkami a poučím aj partnera o spôsobe masáže. Teoreticky Vás pripravím na samotný pôrod - jednotlivé pôrodné doby. Druhé stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a základným problémom s dojčením - ako ich čo najlepšie a najefektívnejšie riešiť. Na treťom stretnutí si precvičíme kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka. Povieme si špecifiká starostlivosti o bábätko - ako čo najlepšie naplniť jeho potreby a ako ich rozoznať. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe  a faktúru. 

150,00 €

"Budeme traja" - pár

Príprava na pôrod a materstvo - pár, 2x 2hod. INDIVIDUÁLNA PREDNÁŠKA + e-book, Kde: cez SKYPE/whatsapp Termín: po individuálnej dohode Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Partner bude pripravený Vám aktívne pomôcť nielen masážou pri pôrode, ale v starostlivosti o bábätko. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

100,00 €

"Čiara nového života" - príprava na s.c.

Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca. 2x 2 hod. prednášky + e-book + videá Kde: RC Família v Malinove Kedy: vopred dohodnutý termín Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je 55e - teda polovičná suma - v tom prípade kontaktujte: lipireasro@gmail.com a vystavíme faktúru presne na mieru.

120,00 €

"Budeme traja" - pár

Príprava na pôrod a materstvo - pár -  osobne v RC  Família v Malinove,  2x 2hod. prednášky  + e-book Termín: po individuálnej dohode Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Partner bude pripravený Vám aktívne pomôcť nielen masážou pri pôrode, ale v starostlivosti o bábätko. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

120,00 €

"Intuitívny pôrod a materstvo"

"Komplexná príprava na pôrod a materstvo s prvkami HAPTONÓMIE a PRENATÁLNEJ KOMUNIKÁCIE - individuálny Kde: osobne v RC Família alebo u Vás doma (okolie Malinova) Termín: po individuálnej dohode 4x 2hod. stretnutia (obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne) Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve - ako sa pripraviť na pôrod ešte v tehotenstve, kedy ísť do pôrodnice. Stretnutie je zakončené rebozo otvorenou masážou pre prepojenie s bábätkom, vyhmatanie bábätka. Druhé stretnutie je venované edukácii o príjme na pôrodnú sálu, prenatálnej komunikácii s bábätkom, haptonomickou inštruktážou, ukončené je olejovou masážou a masážou bruška. Tretie stretnutie je venované úľavovým polohám pri pôrode, rebozo masážou šatkami a edukácia partnera o spôsobe masáže, teoretická príprava na samotný pôrod. Štvrté stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a starostlivosti o bábätko, precvičíme si kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka.Každé stretnutie prebieha 2 hodiny. Súčasťou prípravy je ebook, občerstvenie a videá. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

220,00 €