LANSINOH HPA Lanolín krém na bradavky

Lansinoh HPA® lanolín je ultra čistý stupeň lanolínu, ktorý sa rafinuje jedinečným procesom, aby bol svetovo najbezpečnejší a najčistejší. Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie. Lansinoh HPA® lanolín je najbezpečnejší, najčistejší krém na bradavky a úplne hypoalergénny. Lansinoh HPA® lanolín je jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation). Záverom novej nezávislej štúdie z roku 2010 je, že HPA® lanolín v kombinácii s učením dojčenia, je pri znižovaní bolestivosti bradaviek a podpore hojenia poranení bradaviek účinnejšia metóda než potieranie materským mliekom, (Abou-Dank et al). Vlastnosti produktu 100% prírodný - najčistejší lanolín na svete neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné prísady je bezpečný pre matku i dieťa nemusí byť odstránený pred dojčením

15,90 €

LANSINOH prsné vložky prateľné 4ks

Opakovane použiteľné vložky Lansinoh sú ultraabsorpčné, mimoriadne mäkké a poskytujú opakovane použiteľnú ochranu pred únikom. Tvar slzy zaručuje dokonalé prispôsobenie tvaru a veľkosti každého prsníka. Jedinečné - absorbujú 9-krát viac tekutiny ako porovnateľné produkty na trhu. Použitím opakovane použiteľných štupľov do uší Lansinoh chránite životné prostredie aj peniaze v peňaženke. Vlastnosti produktu: Opakovane použiteľné vložky Lansinoh poskytujú pohodlie aj tej najcitlivejšej pokožke. Jedinečný tvar slzy sa prispôsobí tvaru a veľkosti každého prsníka, vložky zostanú pod oblečením takmer neviditeľné. Opakovane použiteľné vložky je možné prať v práčke na 40 ° C v praktickej taške pripevnenej ku každému obalu Opakovane použiteľné prsné vložky Lansinoh poskytujú až trojvrstvovú ochranu pred únikom: 1 - mäkká vnútorná vrstva zaisťuje vysoký komfort aj pre veľmi citlivú pokožku 2 - bambusové vlákna zvyšujú vstrebávanie a urýchľujú sušenie 3 - vodoodpudivá vonkajšia vrstva zaručuje, že vaše oblečenie zostane vždy suché. Tvar slzy zaručuje dokonalé prispôsobenie sa každému tvaru a veľkosti pŕs. Stojí za to mať ich pri sebe od prvých chvíľ dojčenia. Jednoduché použitie: opakovane použiteľnú vložku Lansinoh vložte do podprsenky - mäkkou stranou pri tele, so srdcom na vonkajšej strane. Stielky vymeňte vždy, keď sú mokré, a po každom použití ich umyte v práčke. Na pranie použite špeciálne vrecko pripevnené ku každému baleniu. Obsahuje 4 opakovane použiteľné vložky na denné aj nočné použitie. Možno prať v práčke. Perte v špeciálnom vrecku pripevnenom ku každému baleniu. Nepoužívajte bielidlá ani aviváže. Suchý byt. Nežehliť.

12,50 €

LANSINOH sáčky na mliečko 25ks

Lansinoh Sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke. Náš výrobný proces nám umožňuje vyrábať tieto zdravotnícke sáčky bez použitia zmäkčovadiel a teda látky, ktoré by mohli byť škodlivé pre vaše dieťa, nebudú vnikať do vášho materského mlieka. Vlastnosti produktu: nepriesakavé, predsterilizované, dvojitý uzáver pre bezpečné tesnenie, praktický štítok na zapisovanie nad napĺňacou časťou, čo zabraňuje potenciálnemu prepichnutiu, vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE), možnosť uskladniť mlieko až 6 mesiacov, opätovne uzatvárateľné balenie pre ľahký prístup a uskladnenie, jednoduché nalievanie, klinovité dno, ktoré umožňuje rozpínanie, 100% bez Bisfenolu-A (BPA). Použitie Odtrhne sa bezpečnostný uzáver v hornej časti vrecka a jemne sa potiahnu dvojité tesniace zipsy od seba. Naleje sa materské mlieko do vrecka (pozor na preplnenie). Ako prevencia spálenia mrazom je treba z vrecka odstrániť č najviac vzduchu. Vrecko sa utesní stlačením dvojitého zipsu, poznačí sa dátum a objem na štítok a uloží sa vo zvislej alebo vodorovnej polohe do chladničky alebo aj mrazničky (ľahšie sa rozmrazujú ak sú uložené vo vodorovnej polohe).

9,90 €

LANSINOH podtlaková odsávačka

Počas dojčenia sa bežne stáva, že zatiaľ čo matka dojčí z jedného prsníka, z druhého jej materské mlieko samovoľne vyteká. Lansinoh Kolektor materského mlieka bol vyvinutý práve preto, aby zachytil každú kvapku materského mlieka, ktoré telo matky vyprodukuje. Jednoducho si ho potom uskladní a použije v čase potreby. Vlastnosti produktu Zachytí každú kvapku materského mlieka Ľahký, prenosný a dostatočne malý na to, aby sa zmestil do prebaľovacej tašky Ideálny na každodenné, diskrétne použitie Jednoducho použiteľná silikónová odsávačka, ktorá zachytí materské mlieko uvoľnené pri spustení toku mlieka alebo počas odsávania z jedného prsníka Bez BPA a BPS, 100% silikón, vhodný do umývačiek riadu Lansinoh, založený dojčiacou mamičkou, je dôveryhodná značka na trhu už vyše 30 rokov. Prináša produkty na podporu dojčenia, ako napríklad Lansinoh HPA lanolín, ktorým dôverujú mamičky ako aj odborníci z oblasti zdravotníctva Pracuje na princípe podtlaku, musí sa stlačiť spodná časť odsávačky a vytvoriť na prsníku podtlak.

15,00 €

HAAKAA podtlaková odsávačka

Odsávačka na mlieko Haakaa 150 ml je odsávačka materského mlieka vyrobená zo 100 % potravinárskeho silikónu. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty. Je kompaktná, zapadne do kabelky alebo do detskej tašky a je vhodná aj na cestovanie. Ľahko sa udržiava a je umývateľná aj v umývačke riadu. Ak dojčíte dieťatko alebo sa ešte len chystáte dojčiť, odsávačka na mlieko Haakaa je skvelý a dokonalý doplnok, ktorý môžete začleniť do svojho každodenného života počas dojčenia dieťatka. Silikónová odsávačka Haakaa 150 ml zabezpečuje najjednoduchší spôsob odsávania mliečka pre mamičku. Odsávačky sú vyrobené zo silikónu bez použitia toxických materiálov, takže sú jemné k mamičke a dieťaťu, rovnako ako aj k životnému prostrediu a sú neuveriteľne ľahko použiteľné. Jednoducho umiestnite prísavku na prsia a odsávačka urobí pre vás náročnú prácu a vytiahne mliečko z prsníka. Okrem toho kompaktná veľkosť odsávačiek Haakaa zabezpečuje, že sú ideálne aj na cesty. Ako používať odsávačku: Vysterilizujte dôkladne Vašu odsávačku - Haakaa (klobúčiky zabezpečujú sterilitu po vyčistení). Umiestnite hornú časť odsávačky nad bradavku - uistite sa, že je bradavka v hrdle odsávačky a je to pre Vás pohodlné. Akonáhle je odsávačka pripravená, môžete stlačiť základňu odsávačky (bez zasahovania do hornej časti / sania). Následne jemne masírujte hornú časť prsníka, aby ste podporili tok mliečka. Akonáhle mlieko začne prúdiť, jednoducho nechajte odsávačku odsávať mliečko. Po naplnení odsávačky prelejte mliečko do fľaše. Ak chcete prerušiť odsávanie, môžete jednoducho odsávačku položiť na rovný povrch prostredníctvom sacieho podstavca, zatiaľ čo budete pokračovať v kŕmení alebo obliekaní seba či dieťatka - odsávačka bude na 100% bezpečne zafixovaná. Čistenie a starostlivosť: Odsávačku vyčistite po každom použití. Dôrazne odporúčame vyčistiť a sterilizovať odsávačku mlieka Haakaa pomocou parného sterilizačného systému alebo varom vo vode počas 2 až 3 minút. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte žiadne bieliace prostriedky. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte UV sterilizátory, pretože to môže ovplyvniť životnosť vašej odsávačky. Upozornenie: Pravidelne kontrolujte stav produktu. Ak tento výrobok vykazuje nejaké známky poškodenia, ďalej ho nepoužívajte. Neskladujte v blízkosti ostrých predmetov. Na čistenie tohto produktu by sa mali používať iba kefy so štetinami alebo mäkké špongie, pretože drsné čistiace prostriedky môžu povrch poškriabať. Tento produkt nie je hračka. Nepoužívajte tento výrobok na iný účel, ako je určený. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

23,00 €

Kryt na odsávačku HAAKAA

Kryt na silikónovú odsávačku mlieka Haakaa bezpečne zapadá do hornej časti odsávačky Haakaa. Chráni ju pred náhodným rozliatím a udržuje vaše cenné materské mliečko v bezpečí! Silikónový kryt Haakaa je vyrobený zo 100% potravinárskeho silikónu a chráni Vašu odsávačku pred zanesením nečistôt do mlieka. Zároveň zabezpečuje, aby po jej umytí a vysterilizovaní ostala odsávačka čistá a hygienická! Kryt môžete použiť priamo na HAAKAA odsávačku spolu s cievkou na kŕmenie vďaka ružovému otvoru. Vlastnosti: Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu. Chráni odsávačku pred rozliatím a zároveň zabezpečuje, aby medzi jednotlivými použitiami bola čistá a hygienická. Hodí sa pre všetky typy silikónových odsávačiek Haakaa. Možnosť umývať v umývačke riadu a vo vriacej vode. Bez obsahu BPA, PVC a ftalátov. Čistenie a starostlivosť: Pred a po každom použití umyte. Aj keď je možné odsávačky umývať v umývačke riadu, dôrazne odporúčame sterilizáciu prostredníctvom parného sterilizátora alebo vo vriacej vode po dobu 2-3 minút. Na čistenie alebo sterilizáciu tohto produktu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani prípravky na báze bielidla. Upozornenie: Pravidelne kontrolujte stav odsávačky. Ak tento výrobok vykazuje nejaké známky poškodenia, vymente ho. Neskladujte v blízkosti ostrých predmetov. Na čistenie tohto produktu by sa mali používať iba kefy so štetinami alebo mäkké špongie, pretože drsné čistiace prostriedky môžu povrch poškriabať. Tento produkt nie je hračka. Nepoužívajte tento výrobok na iné účely, než je určený. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Kompatibilná aj s kolektorom od LANSINOH. 

9,90 €

Cievka na kŕmenie HAAKAA

Mnoho mamičiek a ich bábätiek má problémy s kŕmením - vrátane problémov s laktáciou mliečka alebo sa problém týka malých detičiek, ktoré potrebujú trochu doplnkovej výživy. Silikónová sada na kŕmenie Vám pomôže prekonať niektoré z týchto bežných problémov pripojením fľaštičky s mliekom k prsníku pomocou hadičky, ktorá dodáva rovnomerný a kontrolovateľný tok mlieka dieťaťu pri satí mliečka na prsníku. Použitím silikónovej sady na kŕmenie môže matka aj dieťa zažiť prirodzený pocit dojčenia, pričom podporuje výživu mamičky a zabezpečuje, aby dieťa dostalo primeranú výživu. Prietok mlieka je možné starostlivo meniť nastavením regulátora prietoku na dosiahnutie konzistentnejšej rýchlosti. Silikónová hadička na kŕmenie sa vsunie cez cumlík do fľaše. Fľašu potom jednoducho dajte do vyvýšenej polohy, ktorá je vyššia ako koniec výtokovej hadičky a tok mliečka sa spustí. Vlastnosti: Vyrobené z potravinárskeho silikónu a polyformaldehydu. Regulátor prietoku zabezpečuje rovnomerný prietok kvapaliny. Dieťaťu poskytuje dodatočnú výživu a mamičke zároveň poskytuje podporu, aby sa nevzdala dojčenia v prípade problémov s laktáciou. Dlhá a tenká hadička pre nenápadné a diskrétne použitie. Dodatočná kontrola prietoku pri použití so silikónovými fľašami Haakaa Gen. 3. Bez obsahu BPA, PVC a ftalátov. Čistenie a starostlivosť: Po každom použití očistite. Pred opláchnutím horúcou vodou použite priloženú čistiacu kefu. Odporúčame čistenie a sterilizáciu tohto produktu pomocou parného sterilizačného systému alebo varením vo vriacej vode po dobu 2 až 3 minút. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte žiadne bieliace prostriedky a chemikálie. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte UV sterilizátor, pretože to môže ovplyvniť jeho životnosť. Upozornenie: Pred každým použitím skontrolujte stav produktu. Ak výrobok vykazuje známky poškodenia, bezodkladne prerušte jeho používanie a vymeňte ho. Neskladujte ho v blízkosti ostrých predmetov. Na použitie sady na kŕmenie je vhodný cumlík Haakaa Gen. 3 s variabilným prietokom. Pri zavádzaní hadičky cez cumlík do fľaše sa môžu cumlíky s menším prietokom roztrhnúť. (Použitie silikónových fliaš Haakaa nie je podmienkou). Na čistenie tohto produktu by sa mali používať iba kefy so štetinami alebo mäkké špongie, pretože abrazívne čistiace prostriedky môžu poškriabať povrch. Tento produkt nie je hračka. Nepoužívajte tento výrobok na iný účel ako je určený. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Poznámka: Ak máte akékoľvek pochybnosti týkajúce sa dojčenia a myslíte si, že by tento produkt mohol byť nápomocný Vám a Vášmu dieťaťu, odporúčame navštíviť laktačnú poradkyňu alebo lekára. Balenie obsahuje: 1 x vstupná hadička, 1 x výstupná hadička, 1 x prípojka silikónových hadičiek, 1 x regulátor toku, 1 x čistiaca kefa, 1 x lekárska páska, 1 x puzdro na prenášanie.

8,90 €

MOMcare by Lina krém proti striám

Vhodný pre všetky typy pokožky najlepšie od začiatku druhého trimestra. Zlepšuje elasticitu pokožky, chráni ju a zvláčňuje. Efekt zvláčnenia trvá 48 hodín. Balenie: 200ml Vyrobené v EU (SK) MomCare krém proti tehotenským striám s bio magickým orieškom Popis produktu: Tehotenstvo je radostnou udalosťou, avšak pravdou je, že sú s ním spojené aj nepríjemnosti, ako napríklad tehotenské strie. Strie sú pozdĺžne alebo horizontálne pruhy podobné jazvám na koži, ktoré sa najčastejšie objavujú v tehotenstve alebo pri rýchlych zmenách hmotnosti a je veľmi ťažké sa ich zbaviť. MomCare Anti-Stretch Mark Krém môže byť veľmi užitočným pri výskyte striách počas tehotenstva ako aj pri popôrodných striách. Vlastnosti: môže sa použiť od 4 mesiaca tehotenstva • vhodné pre všetky typy pleti • má pozitívny vplyv proti rozvoju strií • zlepšuje elasticitu pokožky • hlboko hydratuje a vyživuje • chráni pokožku počas tehotenstva ako aj po pôrode • skoro 48 hodín hydratuje Zloženie krému je založené na magických orieškoch, ktoré výrazne zlepšujú pružnosť pokožky, a tým pomáhajú predchádzať tvorbe tehotenských prúžok. Ďalej obsahuje shea maslo, prírodné oleje, kolagén a elastín, ktoré hydratujú pokožku po dobu 48 hodín a zvyšujú jej elasticitu. Aplikácia: Produkt naneste na čistú pokožku (prsia, brucho, stehná) a jemne vmasírujte, kým sa úplne uschne na pokožke. Aplikujte 2-3 krát denne. Miesto pôvodu: Maďarsko, EÚ Výrobca a distribútor: MomCare Kft. 1141 Budapešť, Szugló ulica 82.

14,99 €

MOMcare by Lina krém

Ochranný krém na bradavky vhodný na regeneráciu bradaviek a dvorcov s bio magickým orieškom. Krém na bolestivé, doráňané a citlivé bradavky.  Hojí a uľavuje od bolesti. Pokožku zjemní a regeneruje. Ľahko sa vstrebáva. Všetky zložky balzamu sú bezpečné, preto ho pred dojčením netreba zmývať. Neobsahuje lanolín. Výrobok nebol testovaný na zvieratách, je vyrobený z certifikovaných surovín rastlinného pôvodu bez prídavku lanolínu, konzervačných látok, farbív, neparfémovaný. Určený na vonkajšie použitie.  Spokojné bradavky, spokojná mama, spokojné dieťa :o) -prírodné zloženie na báze rastlín -lanolín free - bezpečné pre mamičku a aj dieťatko - neoplachuje sa pred dojčením - žiadna vôňa, žiadna chuť - 30 ml balenie - vyrobené v EU

10,99 €

MOMcare by Lina nočná košeľa

Pôrodná nočná košeľa vhodná na dojčenie, ideálna pre pôrod -má otvor pre veľkosť k dispozícii S/M a L/XL (v objednávke zadajte veľkosť) epidurálny katéter. šedá farba (SK) Špeciálna tehotenská nočná košeľa na pôrod a dojčenie Táto špeciálna nočná košeľa bola vyslovene určená na pôrod. Vďaka jej vytvoreniu sa dokáže mamička cítiť pohodlnejšie v pôrodnici, alebo ju aspoň ušetriť od nepohodlných a nepríjemných situácii. Nočná košeľa má predné zapínanie, tým pádom každý kontakt kože bábätka s kožou mamičky je ihneď možný, už od prvého dojčenia. Gombíky umiestnené na zadnej strane košele uľahčia vykonanie prípadnej epidurálnej anestézie. Nočná košeľa je vybavená vreckami, do ktorých sa zmestia vreckovky, hroznový cukor alebo aj mobilný telefón. Vlastnosti: - Rozopínanie pomocou gombíkov v okolí hrudníka na dojčenie - Rozopínanie na zadnej strane košele na rýchle utíšenie bolesti - Hladký a elastický materiál (zloženie: 65% bavlna, 35% polyester) - Vrecká na oboch stranách - V dvoch veľkostiach (S-M a L-XL) - Farba: tmavosivá - Nočná košeľa je súčasťou potrebných vecí do nemocnice

23,99 €

MOMcare by Lina pena

Popôrodná regeneračná pena MomCarez hamamelisu a ľubovníka, s ochladzujúcim a analgetickým účinkom. Dôležitá súčasť nemocničného vybavenia. Pomáha liečiť hrádzu a ranu po cisárskom reze. Pena má ochladzujúci a analgetický účinok, priamo sa absorbuje v bolestivej časti.  Regeneračná pena sa vyrába z lekárskeho hamamelisu a z extraktu z ľubovníka - majú výrazné protizápalové účinky. Neobsahuje umelé vône, konzervačné látky ani umelé farbivá.  Vlastnosti  Prírodná kozmetika Chráni a obnovuje prirodzené pH intímnych častí tela Upokojí poranenú a citlivú hrádzu Šetrný k životnému prostrediu Znižuje intenzitu krvácania Znižuje pocit svrbenia pri zlatej žile S upokojujúcim účinkom Regeneruje Objem (ml): 100 Zloženie: Ľubovník bodkovaný, zázračné oriešky Použitie: Najlepšie použiť po umytí (v pôrodnici môžete použiť prenosný bidet z ponuky MOMcare by Lina) následne nastriekajte penu na vložku (ideálne chladivú vložku MOMcare by Lina) a pocítite okamžitý účinok.

10,99 €

MOMcare by Lina bidet

Pomocník pre celé obdobie šestonedelia, nepostrádateľný pre pohodlnú hygienu pri a po každom použití toalety.  Po prirodzenom pôrode alebo cisárskom reze je často pre novú mamičku veľmi ťažké, aby dodržiavala perfektnú hygienu na redukciu rizika infekcie do čerstvých rán. Jednou z podmienok rýchlej regenerácie je intímna hygiena.  Bidet je optimálnym riešením pre intímnu hygienu. Prenosný bidet, ktorý používame hlavicou smerom dolu, poskytuje riešenie pre jednoduché umývanie. Pridržaním/uvoľnením vzduchového otvoru regulujeme prúd vody, resp. stlačením fľašky aj intenzitu.  Obsah: 1 ks vode odolné vrecúško, 1 ks 300 ml prenosný bidet

9,59 €

MOMcare by Lina deo roll-on

Deodorant roll-on určený tehotným ženám a mamičkám po pôrode a v období laktácie. Bezpečný pre mamičku aj pre dieťatko. Nedostáva sa do materského mlieka cez lymfatický systém -naturálny, vegan -60ml -vyrobené v EU (Maďarsko) (SK) MomCare materský guličkový dezodor bez hliníka, s bio magickým orieškom prírodný, vegan - guličkový dezodorant - prírodný s naturálnymi zložkami - vegan - organický s magickými orieškami -neobsahuje hliník - sol ́ - neobsahuje umelé farby - Záruka: 2 roky - ID výroby a dátum spotreby: na obale Popis produktu: Prirodzená sviežosť po celý deň s dezodorom bez hliníka vyrobený z najlepších prírodných a organických zložiek. Kvalitný materský dezodorant MomCare účinne prekonáva nepríjemné pachy a poskytuje dlhotrvajúci komfort a sviežosť počas tehotenstva a dojčenia. Použitie: Aplikujte na čisté a suché podpazušie. Aplikáciu môžete opakovať kedykoľvek počas dňa. Vhodné na každodenné použitie.

7,49 €

MOMcare by Lina chladivá vložka

Popôrodná chladivá vložka MOMcare - vybavená lepiacou páskou a silnou absorpčnou funkciou. Vložka má chladiaci účinok počas období šestonedelia (2 v 1). Absorbuje až 260g tekutiny. Možno použiť aj na ranu po s.c. Jednorázový studený zábal okamžite po pôrode a hygienická vložka veľkých rozmerov s upevňovacím prúžkom a vysokou nasávacou účinnosťou v jednom.  Cielene upokojuje poškodenú, citlivú oblasť hrádze, poskytuje príjemný oslobodzujúci pocit v dňoch po pôrode. Pomáha pri zmenšovaní opuchu. Zmierňuje príznaky prípadných zápalov. V dôsledku chladu má účinky pre zamedzenie krvácania. Napomáha pri rýchlejšej regenerácii. Praktická manipulácia bez zmrazovania. Praktické použitie bez zmrazovania, stlačením vložky sa natrhne vnútorná chladiaca časť, stačí potriasť a hneď použiť. ukľudní poranenie, šitie po pôrode napomáha zmenšeniu opuchov má upokojujúci účinok a zníži silné krvácanie zmierni prípadné príznaky zápalov napomáha rýchlejšej regenerácii nekvapká a pevne sedí Návod na použite: - silným ráznym pohybom podržte vložku v neotvorenom balení tak, kým bublina vo vnútri nepraskne - zatraste obsah balenia dovtedy, kým nezačne chladiť - pre použitie odstráňte vonkajšie balenie a stiahnite nálepku lepiaceho pása - chladiaci efekt trvá viac ako  30 minút

4,99 €

E-kniha o šestonedelí "V hniezde"

Veľká pozornosť sa venuje pôrodu a príprave na neho. Avšak akosi zabúdame na to, že pôrodom sa vlastne všetko iba začína. Aj naše telo potrebuje po pôrode starostlivosť, naša duša o to viac. E-book plný kvalitných informácií o tom, čo všetko Vás čaká v šestonedelí, rád a typov ako sa na neho čo najlepšie pripraviť a prežiť ho tak, aby sa zregenerovalo nielen telo, ale aj myseľ. Pomôže Vám zmeniť pohľad na prvé mesiace po pôrode, na Vaše bábätko a jeho potreby. Určený nielen pre prvorodičky, ale aj mamičky, ktoré si konečne svoje šestonedelie chcú prežiť bez stresu a bojovania s bábätkom. Nájdete v ňom list od bábätka, list ockovi, list bábätku. "Aby bolo šestonedelie len o nás...." cez 80 strán Po vytvorení objednávky vám príde na mail zálohová faktúra s pokladmi k platbe ♡ ebook obdržíte následne mailom.

21,00 €

Prvá čiapočka

Dostupné vo farbe unisex, ružovej a modrej. Prípadne s logom alebo bez neho. Čiapočka je vo variatách - letná a celoročná. Do poznámky uveďte zvolené parametre.

5,00 €

Šatka na rebozo masáž

Táto šatka síce nie je pravá rebozo, ale na účel masáže pred a pri pôrode je stvorená a šitá.  Je z ľanu, ale s prímesou viskózy, takže je silná a pritom príjemná zároveň. Šatky sa používajú pred pôrodom na uvoľnenie tela, podporu bruška pri diastáze, pri pôrode v medzikontrakčnom období, ako aj po pôrode pri diastáze alebo na zachovanie tepla. Masáž môže robiť pôrodná asistentka či dula, ale aj sprievod k pôrodu - teda po inštruktáži partner. Môže sa použiť na ovinutie okolo tehotenského bruška, ako podporu pri diastáze alebo uvoľnenie krížovej oblasti. Rebozo otvorená masáž je ideálna pre tehotné ženy. Vďaka pohybom šatky (reboza), jeho kolísaním a strečingu sa uvoľňuje napätie v celom tele, vo väzoch maternice a panvy. Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele. Hojdavé pohyby pôsobia priaznivo aj na bábätko. Masáž pomocou reboza dokáže prirodzene a veľmi jemne uvoľňovať a tonizovať svaly, väzy a fascie v celom tele. Prináša žene kľud a uvoľnenie, u masáže sa vyplavujú hormóny šťastia. Rebozo ženu otvára energeticky, harmonizuje jej svaly a celé telo, stimuluje jej krvný obeh. Masáž udržuje dieťa v správnej pozícii. Napomáha pri opuchoch, bolestiach hlavy, migréne a uvoľňuje panvu. Pomáha tehotnej žene napojiť sa na jednu vlnu so svojím dieťatkom. Čo je to rebozo? Tradičná mexická šatka, ktorú už stáročia používajú ženy v Mexiku a Južnej Amerike. Rebozo má širokú škálu využitia. Slúži na podporu bruška počas tehotenstva, používa sa pri relaxačných technikách, pri cvičení, ale aj počas komplikovanejšieho pôrodu. Dnes Rebozo používajú pôrodné asistentky a duly nielen v Amerike, ale po celom svete. Rozmer: 3,3 m x 68 cm Farba skladom: bledomodrá

30,00 €

Šatka na šestonedelie - popôrodný pás - úväz Bengkung

Tento spôsob viazania bruška po pôrode pochádza z Malajzie. Je to popôrodný pás, ktorý sa prispôsobí každej postave - teda nie ako je to u komerčných produktoch. Podporí telo práve tam, kde potrebuje. Taktiež napomáha pri bolestivom zavinovaní maternice po pôrode. Používa sa minimálne dní po pôrode, ale taktiež ako prevencia či terapia diastázy (rozostupu brušných svalov). Pomôže Vám zabezpečiť pekné bruško už skoro po pôrode a navyše je komfortnejší ako bežne dostupné popôrodné bandáže a pásy. Predchádza problémom s panvovým dnom, a taktiež podporuje telo pri nosení bábätka v šatke alebo nosiči. Pôsobí ako prevencia od bolestí chrbtice a upravuje prirodzené držanie tela.  Momentálne dostupné v bledomodrej farbe . V prípade záujmu o iné farby - sa čaká na vyhotovenie cca 2 až 3 týždne. ručná práca - výroba látka - ľan vyrobené na Slovensku. Dĺžka: 12 metrov a 13 metrov (do poznámky uveďte o ktorý máte záujem Šírka: 20 cm S kúpou bengkung šatky obdržíte aj video návod na správne viazanie. Video je k dispozícii nižšie.

25,00 €