"Kroky k tebe" afirmácie k pôrodu

Novinka

"Kroky k tebe" je súbor 7. po sebe idúcich afirmácií (krokov) s hovoreným slovom a 1 iba čisto s relaxačnou hudbou. Taktiež afirmáciu v trvaní 46 minút ako celok. Každá so sebou nesie príbeh, ktorý navedie na pocit pokoja. Pomáhajú sa uvoľniť v prvej otváracej fáze pôrodu, kým ste ešte doma, alebo v sterilnom chladnom prostredí nemocnice. Odpútajú od pozornosti pri bolestiach a pomôžu ich k prijať - ako krok ku bábätku.

Tieto afirmácie sú venované spontánnemu pôrodu, v 7. afirmácii je spomenutý otecko. Pripravujem aj afirmácie pred cisárskym rezom a pri spontánnom pôrode bez prítomnosti otecka - už čoskoro.

Ďakujem, že môžem byť súčasťou vášho pôrodu! 

Autor hudby: Martin Brzobohatý

Dĺžka spolu: 46 minút

Afirmácie nám pomáhajú k uvoľneniu tela pri pôrode. Tieto pozitívne myšlienky vedú vaše telo, pretože práve ono má vnútorný systém tíšenia bolesti, ktorý je o 18-35% účinnejší pri znižovaní bolesti ako morfín.

Strach, úzkosť, hrôza, podráždenie, mrzutosť, frustrácia, hnev, zúrivosť, emocionálna otupenosť, uzavretie sa, depresia, zúfalstvo... to všetko sú formy stresu, ktoré sú bežné počas procesu pôrodu, ale nemusí tomu tak byť. Tieto emócie vedú k hormónom, ako je kortizol, ktoré interferujú s prirodzenými liekmi proti bolesti. Takže aj keď to môže znieť ako klišé, keď sa povie "telo dosiahne to, čomu myseľ verí", v prípade narodenia je to ale pravda!

Pôrodné afirmácie a silná, pozitívna myseľ vám môžu skutočne pomôcť mať menej bolestivý pôrod! Pôrodné afirmácie sú pozitívne vyjadrenia o sebe a procese pôrodu. Ich cieľom je pripomenúť vám pravdu, ktorá vám pomôže dosiahnuť váš cieľ, ktorým je pozitívny krásny zážitok z pôrodu.

Prekonanie pochybností o sebe samej je dôležitou súčasťou procesu pôrodu. 

Afirmácie pozitívne uvoľňujú rodiacu ženu, pretože pomáhajú preprogramovať jej myšlienky o sebe a o procese pôrodu. Keďže myšlienky ovládajú naše činy, skutočná zmena nastane, keď zmeníme svoje myšlienky. Afirmácie fungujú dobre len tým, že si ich prečítate. Ešte lepšie výsledky však dosiahnete, ak k nim pripojíte emóciu a počúvame ich počas pôrodu, zahĺbime sa do seba. 


29,00 €