Recenzie

Ak ste si e-book prečítali a páčil sa Vám, napíšte o svojich pocitoch z neho na náš email.

Ďakujem za každú jednu krásnu spätnú väzbu! 

Dida

o e-booku "V hniezde"

Dobrý deň prajem. Knihu som dočítala a bola úžasná. Veľa som si z nej zobrala a pomôže mi prežiť druhé šestonedelie v kľude a harmónii. Pomôže Našej novej rodine. Prvé bolo pre mňa veľmi náročné pretože som riešila svokrovcov. Bolo to neúnosné, robili na nás veľké tlaky a ja keď som sa odstrihla lebo ma už totálne zablokovali tak to riešili na muža. Mali sme veľké hádky kvôli nim. Malý syn sa mi približne pol roka priečil na prsníkoch a bola som z toho zúfalá. Nočné dojčenie bolo unavenejšie lebo mi išla nonstop hlava. Cítil zo mňa stres. Presné hodiny a dni určené nimi. A výčitky že ho dva týždne nevideli. Otras. Teraz mi muž hovorí že to bude úplne inak a som silnejší ako predtým. Postavím sa pred tvoju izbu v pôrodnici s mečom a budem Vás chrániť. Aj napriek ťažkému obdobiu je malý úžasný, vysmiaty a plný lásky. Je zrkadlom mňa a vidím, že je v poriadku. Myslím že aj vďaka tomu že som ho uchránila pred otravnými a manipulatívnymi svokrovcami. Mám otázku. Je normálne? Mali sme pred narodením syna normálny vzťah aj keď mi vadili občas. A teraz keď robili tie tlaky na nás a manipulovali a to všetko. Môže sa to tak zmeniť a vo mne to zanechalo veľké rany. Že im neviem akoby odpustiť za to čo krásne nám zobrali. Lebo to bolo nonstop o nich. My sme si ich nosili až do postele. A narušilo nám to aj partnerský vzťah. Že sa hnevám aj na muža že nás nechránil. Už sa to nedá vrátiť viem len chcem vedieť či tie pocity sú normálne. Lebo s tým dosť bojujem.
Ďakujem za odpoveď a za podporu vo Vašej knihe. Robíte pre Nás krásnu vec.
S pozdravom Dida. 

Peťka

o e-booku "V hniezde"

Dobrý deň, Janka. Včera som dočítala Váš ebook V hniezde. Ešte stále v sebe spracovávam všetky emócie, ktoré sa mi s ním vyplavili. Aj keď už mám pár týždňov po 600-nedelí, tak všetky info v ňom boli pohladením pre dušu. A hlavne ma utvrdili a posilnili v mojej intuícii, že ja ako mama viem čo je pre moje dieťatko najlepšie, napriek všetkým radám zvonka. Okrem obrovského množstva praktických info (čo mám od Vás aj z kurzu), je v ňom cítiť presne to, čo čerstvá mamina potrebuje - dôvera, porozumenie a povzbudenie. Aj teraz, keď občas príde s maličkým ťažšia chvíľa, tak mi v hlave znejú myšlienky z ebooku a ja sa za krátku chvíľu dokážem namiesto nervovania nadýchnuť a vydýchnuť, upokojiť sa a pripomenúť si, že pre toho malého človiečika som celý vesmír. Ďakujem, pohladilo ma to po mojej duši PS: Ani nemusím písať, že pri tých listoch na konci už išli slzy.. A v menšej obmene ich s dovolením prepíšem aj do synčekovej pamätnej knižky, lebo v nich je zachytené všetko.

Dzussik

o e-booku "V hniezde"

Dobrý deň Janka, ja len som sa chcela poďakovať za e-book V hniezde :) ešte doteraz mám slzy v očiach zo záverečných listov, sú krásne :) kiežby som ju mala možnosť prečítat ako prvorodička, možno by veľa vecí šlo ľahšie :) nevadí, aj pre druhorodičku je to skvelá, citlivá, láskavá a najmilšia kniha, akú si žena pred narodením bábätka môže prečítať :) veľmi mi pomohla ukľudniť sa pred druhým pôrodom a pevne verím, že aj dojčenie pri druhom bábätku pôjde o dosť jednoduchšie, keď mamina bude kľudnejšia :)) ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré, ste skvelá v tom, čo robíte, kiež by bolo viac takých žien pre tehuľky a mamičky :) 

Evka

o e-booku "V hniezde"

Krásna knižka. Naozaj. Síce veľa informácií už mala od teba po kurze , ale je super sa k tomu vrátiť. Manžel ju čítal tiež a teraz mi občas pripomína niektoré vety odtiaľ. 

Mohli by ju dávať maminkám pri narodení bábätká v hneď nemocnici, ako návod pre prvé dni s bábätkom. Lebo tam ti nič nikto nepovie, neukáže, nemajú čas. A slzičky mi tiekli pri tých posledných listoch pre mamičku, pre otecka, pre bábätko. Ja viem hormóny ale ja tak. S takou láskou ako je napísaná to je až neskutočne.