MILOO vankúš na dojčenie mentolový

Vankúš vyšperkovaný podľa predstáv laktačnej konzultantky Janky (@lipirea_blog), šitý odborníčkou na tehotenské vankúše Katkou (@medzinoznik.sk), uspôsobený pre vaše najväčšie pohodlie a zároveň pohodlie a polohovú stabilitu vášho bábätka.

MILOO je jednoducho vankúšik navrhnutý pre vaše vzájomné pohodlie od novorodeneckého veku. Je dostatočne vysoký, aby bábätko bolo vo výške pod vašimi prsiami a vy ste sa mohli v pohodlí posadiť a najmä oprieť. Spodná časť je pevná, vrchná časť vankúša je vytvorená guličkovou vložkou, ktorá sa dá prispôsobiť potrebám bábätka. Navyše guličky krásne pod telíčkom šuštia, čo pôsobí upokojujúco a pre dieťatko predstavuje spomienku na pobyt v brušku.

Je vhodný pre všetky veľkosti prsníkov. Väčší prsník si navyše môžete vypodložiť plienkou alebo MILOO vankúšikom z čerešňových kôstok. Rovnako je komfortnejšie dojčenie z menších prsníkov. Dieťatko je položené na vašej ruke a vaša ruka je stabilne o vankúš opretá.

Taktiež je vhodný pri kŕmení alternatívnymi spôsobmi. Bábätko sa môže pohodlne napiť a je blízko svojej maminky alebo ocka. Šušťanie guličiek je preň príjemným a upokojujúcim zvukom pri každom spôsobe papania.

V páse si vankúš viete zapnúť, teda fixne drží a dieťatko sa z neho nešmýka. Pokiaľ ste chudšej postavy za seba medzi vankúš a zapínanie môžete dať malý vankúš, aby vás MILOO obopol, alebo na vyžiadanie ušijeme menšie opásanie. Najlepšie je zapnúť napevno, tak aby vás netlačil, ale pekne objal.

Navyše si viete guličky nahrnúť tak, aby bol celý do sklonu v prípade refluxu bábätka. Poťah je z trojitej gázoviny - mušelínu, je príjemný na dotyk a prateľný. Odporúčame MILOO vankúš po kúpe oprať. Mušelín je trojvrstvový, avšak treba si dávať pozor na ostré predmety, ktorými by ste si poťah mohli poškodiť - ako prstene, suchý zips. Ak bábätko má ponožkový monitor, použite prosím ešte jemnú ponožku na nožičku, alebo vankúš prekryte látkovou plienkou.

Dostupné farby podľa vzorkovníka: ružová malinová, zelená, smotanová, old rose, bledomodrá, mentolová, okrová

Výška: cca 30cm (prispôsobíte kam potrebujete - posuniete guličky vo vrchnej časti)

Dĺžka: zmestí sa na neho dieťatko, ktoré má od hlavičky po RIŤKU 60cm

(nie celková dĺžka tela - nožičky nepočítame)

Vankúš môžeme ušiť aj presne na mieru - do poznámky k objednávke napíšte váš obvod pása.

Ak nie je skladom, tak bude dostupný na objednávku 1 týždňa.

Dostupnosť overíte na tc. 0910155700.

Objednávka sa platí prevodom po doskladnení vášho vankúša a pred jeho odoslaním.

85,00 €

Referencie

Som vďačna za to že ste mi bola odporúčana od mojej kamaratky ako laktačna poradkyňa. Ďakujem za pomoc s kojením, kedže som po cisárskom reze a ide to oveľa tažsie ako som si to predstavovala ale vďaka Janke sa mi pekne rozbehlo mliečko a dokrmujeme 8 dňovu malu čoraz menším množstvom UM. Taktiež odporúčam kojenecký vankuš MILOO aj vďaka ktoremu sa mi oveĺa pohodlnejšie dojči, hlavne ma nebolí uz tolko chrbat, malinká sa tam vie velmi pekne uložiť na inych dojčiacich vankusoch sa mi zaklanala a nevedela si chytit prsník.
Kojenecky vankus bola ta najlepšia investícia vyuzivame ho aj pri dokrmovani malinka si tam pekne lahne vdaka guličkam ktore sa prisposobia telíčku a citi sa pohodlne. Ďakujem za Vas Janka a Vasu pomoc !:)

tu môže byť vaša

tu môže byť vaša