Verra Premium Kolagen

Verra PREMIUM Kolagén je zmes vysoko kvalitného kolagénu a vitamínu C pre lepšiu elasticitu kože, zdravé vlasy, nechty, pevné kosti, správne fungovanie zažívacieho traktu, imunitného systému a udržuje normálnu hladinu cukru. Pri vývoji sme dbali na to, aby bol maximálne bezpečný v tehotenstve a pri dojčení. Je ale vhodný pre všetkých, ktorí dbajú na kvalitnú výživu a hľadajú vysoko kvalitný produkt. V období tehotenstva pomáha naplniť zvýšené výživové nároky na príjem kvalitných bielkovín pre potreby tela matky aj bábätka, udržuje zdravé panvové dno, pôsobí preventívne proti vzniku strií a zachováva pevnosť kostí. Po pôrode napomáha rýchlejšiemu hojeniu pôrodných poranení navracia integritu svalov a väzov panvového dna.

Obdobie tehotenstva, zotavovanie po pôrode a dojčení je veľmi náročná doba. V tomto čase sú nároky na kvalitnú výživu ženy mnohonásobne vyššie ako v akomkoľvek inom období. Nielenže telo matky odovzdáva živiny vyvíjajúcemu sa plodu, ale tiež musí mať dostatok síl na pôrod, regeneráciu po pôrode a následne tú najväčšiu energetickú zásobáreň na všetko, čo bude prebiehať, až bábätko privedie na svet.

S tímom odborníkov sme preto vyvinuli prémiovú zmes kolagénu a vitamínu C, ktorý prináša mnoho benefitov a je špeciálne navrhnutý tak, aby bol vhodný pre všetkých, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo, tehotné sú, alebo dojčia.

Užívanie kolagénu je veľmi módna záležitosť. Mnoho žien si od suplementácie kolagénu sľubuje mladší vzhľad, menej vrások, kvalitnejšie nechty či vlasy. Tu by sme ale radi vypichli benefity, ktoré kolagén prináša keď o bábätku premýšľate, keď sa o bábätko snažíte, keď už ho v brušku máte, alebo keď ho už držíte vo svojom náručí.

Príjem bielkovín

Tehotenstvo a dojčenie kladie vyššie nároky na príjem bielkovín pre správny vývoj a rast plodu a placenty. Práve kolagén môže pomôcť tieto nutričné ​​potreby splniť. Čo viac, zvýšený príjem bielkovín je jednou z odporúčaní v boji proti tehotenským nevoľnostiam, ktoré sprevádzajú veľkú časť tehotných žien.

Regenerácia po pôrode

Vďaka dostatočnej hladine proteínov je možné pozorovať aj lepšie hojenie rán, čo pomáha rýchlejšiemu zotaveniu po pôrode.

Kvalitnejší spánok

Glycín - jedna z aminokyselín obsiahnutých v kolagéne- sa javí ako potencionálny pomocník pri nespavosti, ktorým trpí mnoho tehotných. Najnovšie štúdie ukazujú, že dávka 3 g glycínu môže pomôcť so zaspávaním a zlepšiť kvalitu spánku. Tým sa znižuje aj únava počas dňa a celkové skóre kvality života sa zvyšuje.

Prevencia strií

V období tehotenstva, či po pôrode pri dojčení môže dochádzať k vzniku tzv. pajazvičiek, teda strií. Kvôli rozpínaniu kože a zvýšenému napätiu vznikajú trhlinky elastických vlákien, ktoré sa prejavia bielymi alebo tmavými prasklinami kože. Tie sa môžu objaviť na bruchu, bokoch či prsiach. Jedno z odporúčaní dermatológov znie mazať, mazať, mazať. Avšak ani na vnútornú suplementáciu by ženy v období tehotenstva a po pôrode nemali zabúdať. Kolagén preukázateľne zvyšuje hydratáciu a elasticitu kože, čím si zaslúžil čestné miesto pri prevencii proti striám.

Vlasy, nechty

Vzhľadom k svojmu priaznivému efektu na koži sa kolagénu pýši aj pozitívnym vplyvom na rast vlasov a nechtov. Vlasy obvykle počas tehotenstva zlepšujú svoju kvalitu aj hustotu, avšak po tzv. 4. trimestri majú tendencie vypadávať. Suplementácia kolagénu môže zmierniť tento prirodzený efekt.

Kosti

V období tehotenstva, po pôrode, či u žien v menopauze môže dochádzať k rednutiu kostí. Tento efekt väčšinou sprevádza hormonálne náročné obdobie, čo tehotenstvo, pôrod a menopauza určite sú. Kolagén zvyšuje denzitu kostí, a tým tak predchádza osteoporóze.

Podpora zažívacieho traktu a imunity

Výskumy naznačujú, že zložky kolagénu môžu priaznivo ovplyvňovať zažívací trakt a tým aj imunitu ako takú. V období tehotenstva aj po pôrode mnoho žien trpí zažívacími ťažkosťami. Suplementácia kolagénu môže zmierniť problémy s trávením a podieľať sa tak na kvalitnej imunite.

DÁVKOVANIE

2 zarovnané polievkové lyžice (zodpovedá 12,6 g) zmesi denne. Dennú dávku vsypte do 200 ml nápoja, či jedla a dobre premiešajte. Neodporúčame konzumáciu vo večerných hodinách. Možné kombinovať s akýmkoľvek produktom Verra.

ZLOŽENIE

Zloženie v dennej dávke: 12,5 g hovädzí hydrolyzovaný kolagén, 100 mg vitamín C (L-askorbová kyselina).

Upozornenie Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok. Vhodné pre tehotné a dojčiace. Skladujte v suchu. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Dávkujte suchými rukami. Neručíme za prípadné škody vzniknuté nevhodným skladovaním alebo použitím. Po otvorení balenia spotrebujte do 2 mesiacov.

42,99 €