Individuálne kurzy

Individuálne kurzy sú prispôsobené Vašim potrebám, Vášmu tempu, časovým možnostiam. Ku každému kurzu dostanete e-book viazaný na kurz a taktiež vám pošleme videá ku kurzu.

Na kurze si môžete zakúpiť pomôcky z eshopu, ktoré sú skladom. Ponúkame iba produkty, ktoré sama používam pri práci a plne im dôverujem. Teším sa na Vás! 

Kurz vopred neplaťte, po odoslaní objednávky si najskôr dohodneme termín.

Prosím v objednávke zadajte platbu " Pre KURZ.."

"Bližšie k tebe"

Príprava na šestonedelie a starostlivosť o bábätko 1 x 2,5 hod. prednáška + e-book Kde: online/osobne Šestonedelie je jedným z najťažších období v živote ženy a aj dieťatka. Všetko sa spolu učíte, vžívate sa ako rodina a snažíte sa obaja zrehabilitovať po pôrode. Povieme si, ako sa na neho čo najlepšie pripraviť, čo si nachystať už dopredu na doma. Prejdeme si základnú starostlivosť o seba - hygienu, ošetrovanie poranení, najčastejšie problémy, ktoré môžu nastať a ako ich čo najúčinnejšie riešiť. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať.

70,00 €

"Mliečna dráha" - príprava na dojčenie PND

Príprava na dojčenie po neúspešnom predchádzajúcom dojčení - individuálne, 1x 1 - 1,5 hod. prednáška + e-book + videá  Kde: skype / osobne Kedy: vopred dohodnutý termín Predchádzajúce dojčenie vo Vás zanechalo veľa nezodpovedaných otázok, nedoliečených rán?  Preto ste natrafili celkom správne na tento kurz. Možno spolu nenájdeme presné odpovede, prečo to tak bolo. Ale posnažím sa Vám priblížiť, ako sa na to ďalšie dojčenie čo najlepšie pripraviť, prípadne ako teraz čo najlepšie riešiť situácie, ak by sa opakovali.. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

45,00 €

"Intuitívny pôrod a materstvo" - komplexná príprava na pôrod a materstvo

Individuálny kurz 3 x 2 hod. prednáška + e-book + videá Kde:  zoom/whatsapp Termín: po individuálnej dohode 3 x 2hod. stretnutia (obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne) Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve, a povieme si kedy je čas ísť do pôrodnice. Ďalej sa budeme venovať edukácii o príjme na pôrodnú sálu, povieme si základy prenatálnej komunikácie s bábätkom, úľavové polohy pri pôrode, rebozo masáž šatkami a poučím aj partnera o spôsobe masáže. Teoreticky Vás pripravím na samotný pôrod - jednotlivé pôrodné doby. Druhé stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a základným problémom s dojčením - ako ich čo najlepšie a najefektívnejšie riešiť. Na treťom stretnutí si precvičíme kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka. Povieme si špecifiká starostlivosti o bábätko - ako čo najlepšie naplniť jeho potreby a ako ich rozoznať. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte kolónku "REZERVOVAŤ KURZ".  NEPLAŤTE KURZ PRED DOHODNUTÍM TERMÍNU. OBJEDNÁVAJTE  SA PROSÍM V DOSTATOČNOM PREDSTIHU (ideálne po 1.trimestri).

180,00 €

"Budeme traja" online - pár

Príprava na pôrod a materstvo - pár, 2x 2hod. INDIVIDUÁLNA PREDNÁŠKA + e-book, Kde: cez zoom/whatsapp Termín: po individuálnej dohode Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Partner bude pripravený Vám aktívne pomôcť nielen masážou pri pôrode, ale v starostlivosti o bábätko. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. OBJEDNÁVAJTE SA PROSÍM V DOSTATOČNOM PREDSTIHU (ideálne po 1.trimestri). 

140,00 €

"Čiara nového života" - príprava na s.c.

Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca. 2x 2 hod. prednášky + e-book + videá Kde: RC Família v Malinove Kedy: vopred dohodnutý termín Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode. Naučím Vás masáž a desenzibilizáciu jazvy po cisárskom reze ako aj starostlivosť o operačnú ranu tesne po operácii.  Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať.  V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je 75e - teda polovičná suma - v tom prípade kontaktujte: lipireasro@gmail.com a vystavíme faktúru presne na mieru.

150,00 €

"Budeme traja" - osobne pár

Príprava na pôrod a materstvo - pár -  osobne v RC  Família v Malinove,  2x 2hod. prednášky  + e-book Termín: po individuálnej dohode Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Partner bude pripravený Vám aktívne pomôcť nielen masážou pri pôrode, ale v starostlivosti o bábätko. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. NEPLAŤTE KURZ PRED DOHODNUTÍM TERMÍNU! OBJEDNÁVAJTE SA PROSÍM V DOSTATOČNOM PREDSTIHU (ideálne po 1.trimestri), voľné termíny na osobné kurzy sú behom víkendov a štvrtky v časovom rozmedzí 9:00 až 16:00.  

150,00 €

"Intuitívny pôrod a materstvo"

"Komplexná príprava na pôrod a materstvo s prvkami HAPTONÓMIE a PRENATÁLNEJ KOMUNIKÁCIE - individuálny Kde: osobne v RC Família alebo u Vás doma (okolie Malinova) Termín: po individuálnej dohode 4x 1,5-2hod. stretnutia (obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne) Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve - ako sa pripraviť na pôrod ešte v tehotenstve, kedy ísť do pôrodnice. Stretnutie je zakončené rebozo otvorenou masážou pre prepojenie s bábätkom, vyhmatanie bábätka. Druhé stretnutie je venované edukácii o príjme na pôrodnú sálu, prenatálnej komunikácii s bábätkom, haptonomickou inštruktážou, ukončené je olejovou masážou a masážou bruška. Tretie stretnutie je venované úľavovým polohám pri pôrode, rebozo masážou šatkami a edukácia partnera o spôsobe masáže, teoretická príprava na samotný pôrod. Štvrté stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a starostlivosti o bábätko, precvičíme si kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka.Každé stretnutie prebieha 2 hodiny. Súčasťou prípravy je ebook, občerstvenie a videá. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. NEPLAŤTE KURZ PRED DOHODNUTÍM TERMÍNU!

240,00 €

  Referencie

  Erika M.

  kurz "Čiara nového života" - príprava na s.c. + LP

  "Všetci sa ma pýtajú, ako to, že som cool mama, nemám stresy, všetko zvládam, nepotrebovala som pomoc rodičov ani svokry v prvých týždňoch, ako to, že viem prebaľovať, kúpať a vôbec starať sa o bábätko akoby som mala doma už 5 detí.

  Už neviem, ako som narazila na Váš profil na instagrame, ale hneď som vedela, že sa zverím do vašich rúk. Absolvovala som individuálny kurz, bol rozdelený na 2 časti, každá mala vyše 2 hodín. Bol šitý na mieru kvôli môjmu naplánovanému cisárskemu rezu, prebrali sme všetko od 3. trimestra, pôrodu, prvých dní v nemocnici až po starostlivosť o bábätko. Na všetky otázky som dostala odpoveď, získala som sebaistotu a v podstate ma nič neprekvapilo. Som typ človeka čo je rád pripravený na všetky scenáre a tento kurz splnil moje očakávania do bodky. Keď ma v nemocnici kvôli navretým a tvrdým prsiam odbili so začínajúcim zápalom a odporučili mi antibiotiká, obrátila som sa na Janku a riadila sa jej pokynmi. Stačilo párkrát odsať a žiadny zápal nenastal. Oceňujem ochotu, Janka je pre túto prácu ako stvorená, každej budúcej mamičke by som ju odporučila. Robíte krásnu prácu. Ďakujem vám."

  Nicole O.

  kurz "Mliečna dráha" - príprava na dojčenie

  po neúspešnom predchádzajúcom dojčení

  "Vďaka Vám sa mi mliečko v pôrodnici krásne rozbehlo, chlapček krásne hydratovaný bez žltačky, grgal mlieko, smolka odišla a sestričky sa chodili pozerať.

  Jasné, že sa mi naliali prsia opäť ako pri prvom dieťatku a aj boli horúce, ale bola som pripravená. Príprava je to čo som tentokrát nepodcenila a vďaka vám som dostala odpovede na moje otázky, ktoré sa vynorili po predchádzajúcom neúspešnom dojčení. Ale osobne by som takúto prípravu dopriala každej budúcej mame a hlavne prvomame. Pretože všetky tie otázky prídu po pôrode.

  Odstriekané kolostrum z posledného týždňa pred pôrodom je tá najlepšia vec čo som urobila, kanáliky boli uvoľnené. Po priložení malého na hruď som si oba dvorce natrela kvapkou mlieka a prisatie bolo nádherné.

  Ďakujem, určite v tom pokračujte, myslím že takto máte reálne väčší dosah ako niekde na jednom oddelení v jednom meste .."