Individuálne kurzy

Individuálne kurzy sú prispôsobené Vašim potrebám, Vášmu tempu, časovým možnostiam. Ku každému kurzu dostanete e-book viazaný na kurz a taktiež vám pošleme videá ku kurzu.

Na kurze si môžete zakúpiť pomôcky z eshopu, ktoré sú skladom. Ponúkame iba produkty, ktoré sama používam pri práci a plne im dôverujem. Teším sa na Vás! 

Kurz vopred neplaťte, po odoslaní objednávky si najskôr dohodneme termín cez whatsapp 0910155700.

Prosím v objednávke zadajte poštovné a platbu " Pre KURZ.."

Referencie

Erika M.

kurz "Čiara nového života" - príprava na s.c. + LP

"Všetci sa ma pýtajú, ako to, že som cool mama, nemám stresy, všetko zvládam, nepotrebovala som pomoc rodičov ani svokry v prvých týždňoch, ako to, že viem prebaľovať, kúpať a vôbec starať sa o bábätko akoby som mala doma už 5 detí.

Už neviem, ako som narazila na Váš profil na instagrame, ale hneď som vedela, že sa zverím do vašich rúk. Absolvovala som individuálny kurz, bol rozdelený na 2 časti, každá mala vyše 2 hodín. Bol šitý na mieru kvôli môjmu naplánovanému cisárskemu rezu, prebrali sme všetko od 3. trimestra, pôrodu, prvých dní v nemocnici až po starostlivosť o bábätko. Na všetky otázky som dostala odpoveď, získala som sebaistotu a v podstate ma nič neprekvapilo. Som typ človeka čo je rád pripravený na všetky scenáre a tento kurz splnil moje očakávania do bodky. Keď ma v nemocnici kvôli navretým a tvrdým prsiam odbili so začínajúcim zápalom a odporučili mi antibiotiká, obrátila som sa na Janku a riadila sa jej pokynmi. Stačilo párkrát odsať a žiadny zápal nenastal. Oceňujem ochotu, Janka je pre túto prácu ako stvorená, každej budúcej mamičke by som ju odporučila. Robíte krásnu prácu. Ďakujem vám."

Nicole O.

kurz "Mliečna dráha" - príprava na dojčenie

po neúspešnom predchádzajúcom dojčení

"Vďaka Vám sa mi mliečko v pôrodnici krásne rozbehlo, chlapček krásne hydratovaný bez žltačky, grgal mlieko, smolka odišla a sestričky sa chodili pozerať.

Jasné, že sa mi naliali prsia opäť ako pri prvom dieťatku a aj boli horúce, ale bola som pripravená. Príprava je to čo som tentokrát nepodcenila a vďaka vám som dostala odpovede na moje otázky, ktoré sa vynorili po predchádzajúcom neúspešnom dojčení. Ale osobne by som takúto prípravu dopriala každej budúcej mame a hlavne prvomame. Pretože všetky tie otázky prídu po pôrode.

Odstriekané kolostrum z posledného týždňa pred pôrodom je tá najlepšia vec čo som urobila, kanáliky boli uvoľnené. Po priložení malého na hruď som si oba dvorce natrela kvapkou mlieka a prisatie bolo nádherné.

Ďakujem, určite v tom pokračujte, myslím že takto máte reálne väčší dosah ako niekde na jednom oddelení v jednom meste .."