Masáže

Dohodnutie termínu: whatsapp 0944159799

REBOZO OTVORENÁ MASÁŽ A MANTEÁDA

Rebozo otvorená masáž je ideálna pre tehotné ženy. Vďaka pohybom šatky (reboza), jeho kolísaním a strečingu sa uvoľňuje napätie v celom tele, vo väzoch maternice a panvy. Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele. Hojdavé pohyby pôsobia priaznivo aj na bábätko. Masáž pomocou reboza dokáže prirodzene a veľmi jemne uvoľňovať a tonizovať svaly, väzy a fascie v celom tele. Prináša žene kľud a uvoľnenie, u masáže sa vyplavujú hormóny šťastia. Rebozo ženu otvára energeticky, harmonizuje jej svaly a celé telo, stimuluje jej krvný obeh. Masáž udržuje dieťa v správnej pozícii. Napomáha pri opuchoch, bolestiach hlavy, migréne a uvoľňuje panvu. Pomáha tehotnej žene napojiť sa na jednu vlnu so svojím dieťatkom.

TEHOTENSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Olejová masáž tehotnej ženy je skvelým pomocníkom k uvoľneniu celého tela, stuhnutého svalstva, namáhaných častí chrbta a končatín záťažou rastúcim bruškom.

Uvoľňujúca masáž pozostáva z masáže chrbta, rúk a nôh, ale aj jemnej masáže bruška.

Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele a napomáha k harmonizácii celého tela.

Pomocou aromaterapie pre tehotné rozvíja všetky zmysly. 

Na masáž používam oleje podľa výberu: kokosový, olivový, malinový alebo levanduľový.

MASÁŽ DOJČIAT

Naučíte sa nežnej masáži svojho bábätka, pri ktorej mu môžete pomôcť zlepšiť trávenie, spánok a podporiť celkové prospievanie.

Ukážeme si hmaty na prekonanie a zmiernenie koliky a bolestí bruška, povieme si o ich dôležitosti, kedy a ako masáž vykonávať.

Naučíte sa nové hry a riekanky, ktoré môžete použiť nielen počas masáže, ale aj neskôr ako aktívne strávený čas hravou formou s vaším dieťatkom.

Naučíte sa koordinačné cviky, ktoré môžete cvičiť s dieťatkom behom dňa, používať vhodné olejčeky pre Vaše dieťatko.MASÁŽE v okolí Malinova v pohodlí domova, prípadne po dohovore v MALINOVE v RC Família,

po sprostredkovaní odvozu aj mimo môjho pôsobenia.

Cena: 40eur/hodina

.

Fotogaléria

Referencie

Vaše pocity pri masáži a po nej...

Janka J.

Rebozo masáž

Rada by som sa podelila i o môj pocit..Nie je asi častý a ani opisovaný v knižkách či článkoch...

Som už mamina. Prešla som si tehotenstvom, šestonedelím i materstvom..No napriek tomu som sa dostala do situácie, kedy som si nevedela pomôcť. Pri zistení pozitívneho tehotenského testu ma chytila panika a neskôr dopadla na mňa popôrodná dlho potlačovaná depresia.. Depresia z prvého rizikového tehotenstva, pôrodu, šestonedelia, starostlivosti o predčasné narodené dvojičky, z náročnej starostlivosti prvé mesiace či roky... Depresia zo strát... Zrazu ma neobklopila radosť, ale strach a stres. Plakala som 2 týždne. Až nakoniec sa moje telo zablokovalo a nevedela som zvládnuť deň ani noc... Triasla som sa, nevedela som prijímať jedlo... Až nakoniec ma objala jedna úžasná ŽENA a ponúkla mi pomoc. Ja som ju priala a bolo to niečo magické. Pomohlo mi jej jemne a pravdivé slovo, pochopenie a hlavne (kvôli čomu toto všetko píšem) je rebozo. Vrelo odporúčam. Janinka, si skvelá v tom čo robíš, máš môj obdiv.