Masáže

 momentálne nedostupné (lockdown)

REBOZO OTVORENÁ MASÁŽ A MANTEÁDA

Rebozo otvorená masáž je ideálna pre tehotné ženy. Vďaka pohybom šatky (reboza), jeho kolísaním a strečingu sa uvoľňuje napätie v celom tele, vo väzoch maternice a panvy. Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele. Hojdavé pohyby pôsobia priaznivo aj na bábätko. Masáž pomocou reboza dokáže prirodzene a veľmi jemne uvoľňovať a tonizovať svaly, väzy a fascie v celom tele. Prináša žene kľud a uvoľnenie, u masáže sa vyplavujú hormóny šťastia. Rebozo ženu otvára energeticky, harmonizuje jej svaly a celé telo, stimuluje jej krvný obeh. Masáž udržuje dieťa v správnej pozícii. Napomáha pri opuchoch, bolestiach hlavy, migréne a uvoľňuje panvu. Pomáha tehotnej žene napojiť sa na jednu vlnu so svojím dieťatkom.

TEHOTENSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Olejová masáž tehotnej ženy je skvelým pomocníkom k uvoľneniu celého tela, stuhnutého svalstva, namáhaných častí chrbta a končatín záťažou rastúcim bruškom.

Uvoľňujúca masáž pozostáva z masáže chrbta, rúk a nôh, ale aj jemnej masáže bruška.

Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele a napomáha k harmonizácii celého tela.

Pomocou aromaterapie pre tehotné rozvíja všetky zmysly. 

Na masáž používam oleje podľa výberu: kokosový, olivový, malinový alebo levanduľový.

MASÁŽ DOJČIAT

Naučíte sa nežnej masáži svojho bábätka, pri ktorej mu môžete pomôcť zlepšiť trávenie, spánok a podporiť celkové prospievanie.

Ukážeme si hmaty na prekonanie a zmiernenie koliky a bolestí bruška, povieme si o ich dôležitosti, kedy a ako masáž vykonávať.

Naučíte sa nové hry a riekanky, ktoré môžete použiť nielen počas masáže, ale aj neskôr ako aktívne strávený čas hravou formou s vaším dieťatkom.

Naučíte sa koordinačné cviky, ktoré môžete cvičiť s dieťatkom behom dňa, používať vhodné olejčeky pre Vaše dieťatko.MASÁŽE v okolí Malinova v pohodlí domova, prípadne po dohovore v MALINOVE v RC Família,

po sprostredkovaní odvozu aj mimo môjho pôsobenia.