"Čiara nového života" - príprava na cisársky rez

osobne/online

Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca.

3x 2 hod. prednášky + e-book + videá

Kde: RC Família v Malinove / online

Kedy: vopred dohodnutý termín na whatsapp 0910155700

Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode. Naučím Vás masáž a desenzibilizáciu jazvy po cisárskom reze ako aj starostlivosť o operačnú ranu tesne po operácii. 

Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. 

V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je 70e. Faktúra bude upravená na túto sumu. 

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete.

Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu.

Po odoslaní objednávky sa následne dohodneme na termíne kurzu, dostanete tiež podklady k platbe a faktúru. 

NEPLAŤTE KURZ PRED DOHODNUTÍM TERMÍNU!

OBJEDNÁVAJTE SA PROSÍM V DOSTATOČNOM PREDSTIHU (ideálne po 1.trimestri), osobné kurzy prebiehajú behom víkendov a vo štvrtky v časovom rozmedzí od 9.00 do 16.00).

150,00 €