Darčekové kupóny

Darčekový kupón "S láskou o pôrode a materstve"

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období. Darčekový kupón k online skupinovému kurzu "S láskou o pôrode a materstve"- v hodnote 50eur. Príprava na pôrod, dojčenie a starostlivosť o bábätko 2x 2,5 hod. prednášky + e-book Kde: online cez skype Kedy: vopred dohodnutý termín Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Preberieme prípravu tela na pôrod, príjem na pôrodnú sálu a jednotlivé pôrodné doby. Povieme si, ako nám môže byť partner nápomocný a jeho najdôležitejšie úlohy. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Aj pri skupinovom kurze je čas na Vaše otázky.

50,00 €

Darčekový kupón "Čiara nového života"

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období a pripraví ju na plánovaný cisársky rez a všetky potrebné špecifiká (dojčenie po cisárskom reze, starostlivosť o ranu...) Darčekový kupón k individuálnemu online kurzu "Čiara nového života" - príprava na pôrod cisárskym rezom.  Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca. 2x 2 hod. prednášky + e-book + videá Kde: skype/whatsapp Kedy: vopred dohodnutý termín Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je polovičná suma - v tom prípade kontaktujte: lipireasro@gmail.com.

140,00 €

Darčekový kupón "Budeme traja"

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období a pre Vás načerpaním nových informácií, ako efektívne svojej partnerke pomôcť nielen pri pôrode ale aj po ňom.. Darčekový kupón na individuálny online kurz "Budeme traja" v hodnote 140eur. Príprava na pôrod a materstvo - pár, 2x 2hod. INDIVIDUÁLNA PREDNÁŠKA + e-book, Kde: cez SKYPE/whatsapp Termín: po individuálnej dohode Naučte sa počúvať svoje telo pri pôrode, nájsť vhodné polohy a správne vnútorné nastavenie na prekonanie bolestí pri kontrakciách. Správne dýchať a efektívne tlačiť pri samotnom pôrode. Buďte pripravená na začiatky dojčenia, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať. Partner bude pripravený Vám aktívne pomôcť nielen masážou pri pôrode, ale v starostlivosti o bábätko. Viac info alebo dohodnutie termínu: lipireasro@gmail.com Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. 

140,00 €

Darčekový kupón "Intuitívny pôrod a materstvo"

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období, pripraví ju čo najprirodzenejšie na pôrod a obdobie po ňom. Pripravte sa spolu na príchod nového člena rodiny, a buďte nápomocní svojej partnerke nielen pri pôrode ale aj po ňom. Darčekový kupón na online kurz "Intuitívny pôrod a materstvo" v hodnote 180eur. Individuálny kurz 3 x 2 hod. prednáška + e-book + videá Kde: skype/whatsapp Termín: po individuálnej dohode 3 x 2hod. stretnutia (obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne) Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve - ako sa pripraviť na pôrod ešte v tehotenstve, kedy ísť do pôrodnice. Budeme sa venovať edukácii o príjme na pôrodnú sálu, prenatálnej komunikácii s bábätkom, úľavovým polohám pri pôrode, rebozo masážou šatkami a edukácia partnera o spôsobe masáže, teoretická príprava na samotný pôrod - jednotlivé pôrodné doby. Druhé stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a základným problémom s dojčením - ako ich čo najlepšie a najefektívnejšie riešiť. Na treťom stretnutí si precvičíme kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka. Špecifiká starostlivosti o bábätko - ako čo najlepšie naplniť jeho potreby a ako ich rozoznať. V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete. Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne.  Viac info a predbežné dohodnutie termínu: lipireasro@gmail.com

180,00 €