Verra PROBIOTIKA pre tehotné ženy

Chcete svoje telo obohatiť o prospešné probiotiká, ktoré pozitívne ovplyvnia imunitný systém Váš aj bábätká? Trpíte tehotenskými nevoľnosťami? Je tu pre Vás prémiový doplnok stravy "PROBIOTIKA pre tehotné".

60 kapsúl

Účinok obsiahnutých laktobacilov patrí do skupiny probiotík, ktoré sú telu veľmi prospešné. Jedná sa o živé organizmy, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre a pozitívne tak ovplyvňujú nielen trávenie, ale celkovo aj imunitný systém mamičky i bábätka.

Sója sa stala v posledných dobách módnym fenomenom - sójové mlieka, sójové jogurty, sójové mäso. Bohužiaľ, nie všetky úpravy sóje sú pre náš organizmus prospešné. Avšak fermentovaním sa rozložia zo sóje látky nevýhodné pre telo a naopak sa tak fermentovaná sója stáva telu veľmi prospešná. Považujeme ju za zdroj bielkoviny, probiotík či vzácneho vitamínu K2. A nielen to. PROBIOTIKA pre tehotné môže pomôcť so zažívacími ťažkosťami a pálením záhy, ktorými trpí mnoho žien v tehotenstve. Tým tak zlepšuje ukazovateľ Quality of life, v našom prípade spríjemňuje priebeh tehotenstva. Navyše laktobacily samy o sebe upravujú črevnú mikroflóru, čím tiež dopomáhajú k správnemu tráveniu, pohode mamičky i bábätka.

DÁVKOVANIE

2 kapsule 2x denne najmenej po dobu 2 mesiacov. Užívajte v rozostupe 2 hodín od ostatných liekov a doplnkov stravy. Zapite dostatočným množstvom vody. Je možné opakovať pre optimálne výsledky. Pre ľahšie dávkovanie je možné kapsulu rozdeliť a zmiešať jej obsah s vodou.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Vhodné pre vegánov. Nie je určené pre ženy s alergiou na sóju. Miera znižovania tehotenskej nevoľnosti je u každého individuálna. Neodporúčame užívať počas dojčenia.

Zloženie: 2 kapsule obsahujú % RHP*
Lactobacillus delbrueckii subsp. Lactis(z fermentované sóji) 860 mg -
obal kapsule (hydroxypropylmethylcelulóza) 200 mg -

 

22,99 €