Vankúš z čerešňových kôstok

01.05.2024

Mušelínový vankúš je vyrobený pre rôzne potreby mamičiek a bábätiek. Môžete ho ohriať či schladiť, použiť ako obklad na prsia, obklad na bruško bábätka alebo ako podložku pod veľké prsníky pri dojčení. Po priložení na telo pomáha pri rôznych problémoch, napríklad bolestiach bruška u detí, bolestiach svalov, bolestí počas menštruácie, migréne či pri naliatych bolestivých prsníkoch.
Pri ohrievaní či chladení vždy vankúš vyberte z obliečky a až následne vložíme do obliečky. Vnútorný vankúš je plnený kôstkami z čerešní. Vankúšik je úplne bezpečný, jednoduchý na použitie a vhodný pre deti aj rodičov.


POUŽITIE ZA TEPLA:
- vložte vrecko s kôstkami do mikrovlnnej rúry na cca 60 sekúnd. Prípadne do rúry na 130° na cca 10 minút, alebo ho položte na radiátor. Po zohriatí kôstky premiešajte a skontrolujte teplotu priložením vankúšika na zápästie po dobu aspoň 30 sekúnd, až potom môžete položiť na bruško bábätka! Nikdy nepokladajte priamo bez skúšky bezpečnosti na sebe.


POUŽITIE ZA CHLADU:
Položte vrecko s kôstkami do chladničky na 2 hodiny, alebo do mrazničky na 1 hodinu. Uistite sa, že vrecko nemá kontakt so žiadnymi potravinami, teda použite aj mikroténové vrecúško. Po vybratí z mrazničky pred aplikáciou na prsia nechajte vankúš rozmraziť na pár minút pri izbovej teplote.


Dostupné vo viacerých farbách:

https://www.lipirea.sk/pomocky/