Kde je tá láska, ktorá ma mala zaliať?

23.02.2023

Mať ťa v náručí je splnený sen. Koľko som len premýšlala nad týmto okamihom. Aká silná asi bude táto chvíľa. A teraz si tu. Konečne si pri mne a viem sa ťa dotknúť, ovoňať ťa, pozrieť ti do očí. Voňať tvoju hlavičku, vnímať tvoj dych. Plačem od radosti, mám guču v hrdle a nevie odísť preč. Toľko lásky som nečakala ani vo sne.
Bábätko moje nauč ma všetko, čo o tebe mám vedieť. Ukáž mi, čo potrebuješ. Chcem sa na teba napojiť ako sme boli spojení ešte kým si bol v brušku.


X


Sedím tu s ním, a nič necítim. Kde je tá láska, ktorá ma mala zaliať? Kde je tá radosť? Cítim sa neskutočne stratená. Hladám v sebe silu na úsmev, na dotyky s tebou. Som určite tá najhoršia matka na svete, pretože ťa neviem ľúbiť. Neviem sa z teba tešiť. Stále myslím na milión nepodstatných vecí a neviem ťa vnímať tak, ako som si to predstavovala a tak, akoby som to chcela. Bábätko moje nauč ma ľúbiť ťa. Nauč ma spoznať tvoje potreby. Ja viem, že ťa v hĺbke srdca milujem, ale neviem sa k nej dostať. Daj mi čas. A ja ti sľubujem, že urobím všetko pre to, aby si bolo šťastné a spokojné.