Afirmácie "Kroky k tebe"

28.01.2022

Afirmácie nám pomáhajú k uvoľneniu tela pri pôrode. Tieto pozitívne myšlienky vedú vaše telo, pretože práve ono má vnútorný systém tíšenia bolesti, ktorý je o 18-35% účinnejší pri znižovaní bolesti ako morfín.
Strach, úzkosť, hrôza, podráždenie, mrzutosť, frustrácia, hnev, zúrivosť, emocionálna otupenosť, uzavretie sa, depresia, zúfalstvo... to všetko sú formy stresu, ktoré sú bežné počas procesu pôrodu, ale nemusí tomu tak byť. Tieto emócie vedú k hormónom, ako je kortizol, ktoré interferujú s prirodzenými liekmi proti bolesti. Telo dosiahne to, čomu myseľ verí.
Pôrodné afirmácie a silná, pozitívna myseľ vám môžu skutočne pomôcť mať menej bolestivý pôrod!
Ich cieľom je pripomenúť vám vašu silu, ktorá vám pomôže dosiahnuť váš cieľ, ktorým je pozitívny krásny zážitok z pôrodu. To, čo môžete pri pôrode ovplyvniť je uvoľnenie cesty dieťatku von na svet.
Prekonanie pochybností o sebe samej je dôležitou súčasťou procesu pôrodu. Afirmácie pozitívne uvoľňujú rodiacu ženu, pretože pomáhajú preprogramovať jej myšlienky o sebe a o procese pôrodu. Keďže myšlienky ovládajú naše činy, skutočná zmena nastane, keď zmeníme svoje myšlienky. Afirmácie fungujú dobre len tým, že si ich prečítate. Ešte lepšie výsledky však dosiahnete, ak k nim pripojíte emóciu a počúvame ich počas pôrodu, zahĺbime sa do seba.
Kedy ich môžeme použiť?
V prvej dobe pôrodnej, pokiaľ sa potrebujem naladiť a uvoľniť, aby som bábätku uľahčila cestu von ♡ Ale aj relaxáciu pri prvých poslíčkoch, ako aj v pôrodnici prostredníctvom slúchadiel do uší.
Afirmácie "Kroky k tebe" sú dostupné na mojej stránke. 40 minút uvoľnenia je na ceste k vám. Verím, že prispejú k nastaveniu mysle k tomu najkrajšiemu zážitku z pôrodu ♡