Krém proti striám

Vhodný pre všetky typy pokožky najlepšie od začiatku druhého trimestra. Zlepšuje elasticitu pokožky, chráni ju a zvláčňuje. Efekt zvláčnenia trvá 48 hodín.

Balenie: 200ml

Vyrobené v EU

(SK) MomCare krém proti tehotenským striám s bio magickým orieškom

Popis produktu: Tehotenstvo je radostnou udalosťou, avšak pravdou je, že sú s ním spojené aj nepríjemnosti, ako napríklad tehotenské strie. Strie sú pozdĺžne alebo horizontálne pruhy podobné jazvám na koži, ktoré sa najčastejšie objavujú v tehotenstve alebo pri rýchlych zmenách hmotnosti a je veľmi ťažké sa ich zbaviť. MomCare Anti-Stretch Mark Krém môže byť veľmi užitočným pri výskyte striách počas tehotenstva ako aj pri popôrodných striách.

Vlastnosti:

môže sa použiť od 4 mesiaca tehotenstva

• vhodné pre všetky typy pleti

• má pozitívny vplyv proti rozvoju strií

• zlepšuje elasticitu pokožky

• hlboko hydratuje a vyživuje

• chráni pokožku počas tehotenstva ako aj po pôrode

• skoro 48 hodín hydratuje

Zloženie krému je založené na magických orieškoch, ktoré výrazne zlepšujú pružnosť pokožky, a tým pomáhajú predchádzať tvorbe tehotenských prúžok. Ďalej obsahuje shea maslo, prírodné oleje, kolagén a elastín, ktoré hydratujú pokožku po dobu 48 hodín a zvyšujú jej elasticitu.

Aplikácia:

Produkt naneste na čistú pokožku (prsia, brucho, stehná) a jemne vmasírujte, kým sa úplne uschne na pokožke. Aplikujte 2-3 krát denne.

Miesto pôvodu: Maďarsko, EÚ

Výrobca a distribútor: MomCare Kft. 1141 Budapešť, Szugló ulica 82.

15,99 €