LANSINOH prsné vložky prateľné 4ks

Opakovane použiteľné vložky Lansinoh sú ultraabsorpčné, mimoriadne mäkké a poskytujú opakovane použiteľnú ochranu pred únikom. Tvar slzy zaručuje dokonalé prispôsobenie tvaru a veľkosti každého prsníka. Jedinečné - absorbujú 9-krát viac tekutiny ako porovnateľné produkty na trhu. Použitím opakovane použiteľných štupľov do uší Lansinoh chránite životné prostredie aj peniaze v peňaženke.

Vlastnosti produktu:

Opakovane použiteľné vložky Lansinoh poskytujú pohodlie aj tej najcitlivejšej pokožke. Jedinečný tvar slzy sa prispôsobí tvaru a veľkosti každého prsníka, vložky zostanú pod oblečením takmer neviditeľné. Opakovane použiteľné vložky je možné prať v práčke na 40 ° C v praktickej taške pripevnenej ku každému obalu

Opakovane použiteľné prsné vložky Lansinoh poskytujú až trojvrstvovú ochranu pred únikom:

1 - mäkká vnútorná vrstva zaisťuje vysoký komfort aj pre veľmi citlivú pokožku

2 - bambusové vlákna zvyšujú vstrebávanie a urýchľujú sušenie

3 - vodoodpudivá vonkajšia vrstva zaručuje, že vaše oblečenie zostane vždy suché.

Tvar slzy zaručuje dokonalé prispôsobenie sa každému tvaru a veľkosti pŕs. Stojí za to mať ich pri sebe od prvých chvíľ dojčenia.

Jednoduché použitie: opakovane použiteľnú vložku Lansinoh vložte do podprsenky - mäkkou stranou pri tele, so srdcom na vonkajšej strane. Stielky vymeňte vždy, keď sú mokré, a po každom použití ich umyte v práčke. Na pranie použite špeciálne vrecko pripevnené ku každému baleniu.

Obsahuje 4 opakovane použiteľné vložky na denné aj nočné použitie. Možno prať v práčke. Perte v špeciálnom vrecku pripevnenom ku každému baleniu. Nepoužívajte bielidlá ani aviváže. Suchý byt. Nežehliť.

12,50 €