Kryt na odsávačku HAAKAA

novinka

Kryt na silikónovú odsávačku mlieka Haakaa bezpečne zapadá do hornej časti odsávačky Haakaa. Chráni ju pred náhodným rozliatím a udržuje vaše cenné materské mliečko v bezpečí!

Silikónový kryt Haakaa je vyrobený zo 100% potravinárskeho silikónu a chráni Vašu odsávačku pred zanesením nečistôt do mlieka. Zároveň zabezpečuje, aby po jej umytí a vysterilizovaní ostala odsávačka čistá a hygienická!

Kryt môžete použiť priamo na HAAKAA odsávačku spolu s cievkou na kŕmenie vďaka ružovému otvoru.

Vlastnosti:

  • Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu.
  • Chráni odsávačku pred rozliatím a zároveň zabezpečuje, aby medzi jednotlivými použitiami bola čistá a hygienická.
  • Hodí sa pre všetky typy silikónových odsávačiek Haakaa.
  • Možnosť umývať v umývačke riadu a vo vriacej vode.
  • Bez obsahu BPA, PVC a ftalátov.

Čistenie a starostlivosť: Pred a po každom použití umyte. Aj keď je možné odsávačky umývať v umývačke riadu, dôrazne odporúčame sterilizáciu prostredníctvom parného sterilizátora alebo vo vriacej vode po dobu 2-3 minút. Na čistenie alebo sterilizáciu tohto produktu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani prípravky na báze bielidla.

Upozornenie: Pravidelne kontrolujte stav odsávačky. Ak tento výrobok vykazuje nejaké známky poškodenia, vymente ho. Neskladujte v blízkosti ostrých predmetov. Na čistenie tohto produktu by sa mali používať iba kefy so štetinami alebo mäkké špongie, pretože drsné čistiace prostriedky môžu povrch poškriabať. Tento produkt nie je hračka. Nepoužívajte tento výrobok na iné účely, než je určený. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.


Kompatibilná aj s kolektorom od LANSINOH. 

9,90 €
Please select variants first