HAAKAA podtlakový kolektor

Vypredané novinka

Kolektor na mlieko Haakaa 150 ml je vyrobená zo 100 % potravinárskeho silikónu. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty. Je kompaktná, zapadne do kabelky alebo do detskej tašky a je vhodná aj na cestovanie.

Ak dojčíte dieťatko alebo sa ešte len chystáte dojčiť, Haakaa je skvelý a dokonalý doplnok, ktorý môžete začleniť do svojho každodenného života počas dojčenia dieťatka na zachytenie každej kvapky mlieka.

Silikónová Haakaa 150 ml zabezpečuje najjednoduchší spôsob odsávania mliečka pre mamičku. HAAKAA sú vyrobené zo silikónu bez použitia toxických materiálov, takže sú jemné k mamičke a dieťaťu, rovnako ako aj k životnému prostrediu a sú neuveriteľne ľahko použiteľné. Jednoducho umiestnite prísavku na prsia a HAAKAA urobí pre vás náročnú prácu a vytiahne mliečko z prsníka. Okrem toho kompaktná veľkosť  Haakaa zabezpečuje, že sú ideálne aj na cesty.

Ako používať odsávačku: Vysterilizujte dôkladne Vašu- Haakaa. Umiestnite hornú časť HAAKAA nad bradavku - uistite sa, že je bradavka v hrdle a je to pre Vás pohodlné. Akonáhle je HAAKAA pripravená, môžete stlačiť základňu  (bez zasahovania do hornej časti / sania). Následne jemne masírujte hornú časť prsníka, aby ste podporili tok mliečka. Akonáhle mlieko začne prúdiť, jednoducho nechajte mliečko tiecť. Po naplnení HAAKAA prelejte mliečko. Ak chcete prerušiť tok, môžete jednoducho HAAKAA položiť na rovný povrch prostredníctvom sacieho podstavca, zatiaľ čo budete pokračovať v kŕmení alebo obliekaní seba či dieťatka -HAAKAA bude na 100% bezpečne zafixovaná.

Čistenie a starostlivosť:
HAAKAA vyčistite po každom použití. Dôrazne odporúčame vyčistiť a sterilizovať Haakaa pomocou parného sterilizačného systému alebo varom vo vode počas 2 až 3 minút. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte žiadne bieliace prostriedky. Na čistenie tohto produktu nepoužívajte UV sterilizátory, pretože to môže ovplyvniť životnosť vašej HAAKAA.

Upozornenie: Pravidelne kontrolujte stav produktu. Ak tento výrobok vykazuje nejaké známky poškodenia, ďalej ho nepoužívajte. Neskladujte v blízkosti ostrých predmetov. Na čistenie tohto produktu by sa mali používať iba kefy so štetinami alebo mäkké špongie, pretože drsné čistiace prostriedky môžu povrch poškriabať. Tento produkt nie je hračka. Nepoužívajte tento výrobok na iný účel, ako je určený. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

23,00 €