Darčekový kupón "Intuitívny pôrod a materstvo"

online

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období, pripraví ju čo najprirodzenejšie na pôrod a obdobie po ňom. Pripravte sa spolu na príchod nového člena rodiny, a buďte nápomocní svojej partnerke nielen pri pôrode ale aj po ňom.

Darčekový kupón na online kurz "Intuitívny pôrod a materstvo" v hodnote 180eur.

Individuálny kurz

3 x 2 hod. prednáška + e-book + videá

Kde: skype/whatsapp

Termín: po individuálnej dohode 3 x 2hod. stretnutia

(obmedzené podľa počtu uchádzačov mesačne)

Prvé stretnutie je venované príprave tela v tehotenstve - ako sa pripraviť na pôrod ešte v tehotenstve, kedy ísť do pôrodnice. Budeme sa venovať edukácii o príjme na pôrodnú sálu, prenatálnej komunikácii s bábätkom, úľavovým polohám pri pôrode, rebozo masážou šatkami a edukácia partnera o spôsobe masáže, teoretická príprava na samotný pôrod - jednotlivé pôrodné doby.

Druhé stretnutie je venované šestonedeliu, dojčeniu a základným problémom s dojčením - ako ich čo najlepšie a najefektívnejšie riešiť.

Na treťom stretnutí si precvičíme kúpanie a prebaľovanie, masáž bábätka. Špecifiká starostlivosti o bábätko - ako čo najlepšie naplniť jeho potreby a ako ich rozoznať.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete.

Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. 

Viac info a predbežné dohodnutie termínu: lipireasro@gmail.com

180,00 €