Darčekový kupón "Čiara nového života"

online

Prekvapte svoju partnerku tým najvhodnejším darčekom v tehotenstve - kurzom, ktorý bude pre ňu upokojujúcim v pred-pôrodnom období a pripraví ju na plánovaný cisársky rez a všetky potrebné špecifiká (dojčenie po cisárskom reze, starostlivosť o ranu...)

Darčekový kupón k individuálnemu online kurzu "Čiara nového života" - príprava na pôrod cisárskym rezom. 

Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca.

2x 2 hod. prednášky + e-book + videá

Kde: skype/whatsapp

Kedy: vopred dohodnutý termín

Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode.

Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať.

V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je polovičná suma - v tom prípade kontaktujte: lipireasro@gmail.com.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete.

Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri objednávke a platbe zadajte "REZERVÁCIA KURZU", aby sme sa vedeli najskôr dohodnúť na spoločnom termíne. 

140,00 €