"Čiara nového života" - online príprava na s.c.

online

Príprava na pôrod cisárskym rezom a šestonedelie, starostlivosť o operačnú ranu, dojčenie po cisárskom reze a starostlivosť o novorodenca,

2x 2 hod. prednášky + e-book + videá

Kde: zoom/whatsapp

Kedy: vopred dohodnutý termín

Dozviete sa všetky potrebné informácie, ktoré by mala mamička pripravujúca sa na cisársky rez vedieť. Povieme si špecifiká nielen predpôrodnej prípravy tela, ale taktiež čo najlepšej rehabilitácii po operačnom pôrode.

Buďte pripravená na začiatky dojčenia po cisárskom reze, správne naladená a pokojná v prvých mesiacoch po narodení bábätka. Nacvičíme si správne držanie novorodenca, dojčenie, kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o pupček a prvú masáž. Naučíme sa rozoznávať základné potreby dieťatka a ako správne na ne reagovať.

V prípade, že máte záujem ako druhorodička iba o predpôrodnú prípravu - nie popôrodnú (dojčenie a starostlivosť o bábätko) cena je 55e - teda polovičná suma - v tom prípade kontaktujte: lipireasro@gmail.com.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť zo zdravotných dôvodov o peniažky neprídete.

Do poznámky k objednávke prosím uveďte termín pôrodu. Pri platbe zadajte kolónku "REZERVOVAŤ KURZ", aby sme sa najskôr mohli dohodnúť na spoločnom termíne. NEPLAŤTE KURZ PRED DOHODNUTÍM TERMÍNU!

OBJEDNÁVAJTE SA PROSÍM V DOSTATOČNOM PREDSTIHU ak už dopredu viete o plánovanom cisárskom reze (ideálne po 1.trimestri). 

140,00 €